Reference

„Ráda bych poděkovala všem, co se podíleli na tom, abychom si v pohodě užili 3 dny s našimi prvňáčky. I přes nepřízeň počasí byly děti celou dobu spokojené, vysmáté, nadšené!!! Animátoři prostě paráda!!! I pro mě byli velikou inspirací! Velkou pochvalu posíláme i paní Renatce do kuchyně a Andrejce, která se stále zajímala, jestli něco nepotřebujeme!!

Iveta Ženožičková

ZŠ Heyrovského Olomouc

"Každoročně jezdíme se svými žáky na školu v přírodě. Po dobu mnoha let jsme nasbírali hodně zkušeností s organizací a průběhem pobytu. V letošním roce jsme byli překvapeni bohatým programem a profesionální prací animátorů, se kterou jsme se doposud nesetkali. Oceňujeme zejména velkou pestrost činností, kladný přístup k dětem, ochotu a vstřícné jednání. Děti si pobyt velmi užily a těšíme se na další spolupráci."

Diana Kulhánková

ZŠ a MŠ Loučeň

„Pro školy v přírodě, které jezdí na naši chatu už doporučujeme pouze 4event, jelikož všechny pobyty probíhaly  bezproblémově. Děti i učitelé byli vždy spokojeni.“

Kristýna Adamcová

Chata Zvonice Kořenov

"Chtěla bych Vám velmi poděkovat za organizaci adaptačního kurzu, který byl naprosto bez chyby. Vše bylo opravdu perfektní – od ubytování, přes stravu až po animační program. Žáci byli stejně tak velmi spokojení a nadšení, někteří rodiče mě dokonce prosili o kontakty, že by také chtěli Vašich služeb využít. S kolegyní budeme určitě také doporučovat i ve škole."

Monika Vítková

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9

"Náš svatební den byl absolutně úžasný díky skvělému týmu. Video a fotografie jsou nádherné a DJ vytvořil skvělou atmosféru na tanečním parketu. Moc děkujeme za všechno a všem doporučujeme!"


Markéta a Petr

"Náš Dětský Den byl naprosto fantastický díky vašemu týmu! Děti se bavily na různých atrakcích, a organizace celého dne byla skvělá. Jsme ohromeni vaším profesionálním přístupem a nezapomenutelnými zážitky pro naše malé hosty!"


Anna Fialová

PRO ŠKOLY          -          SVATBY          -          PRO FIRMY          -          EVENTOVÉ AKCE

Agentura 4event s.r.o.

Žerůvky 29, 779 00 Bystročice

info@4event.cz

607 537 113, 736 260 063