O NÁS...

Vítejte na stránkách 4event! – Vašeho průvodce světem událostí a zážitků, které vám zůstanou navždy v srdci! Jsme skupina čtyř kamarádů, kteří se před lety seznámili na dětském táboře a zjistili, že sdílí společnou vášeň a lásku k vytváření nezapomenutelných zážitků pro skupiny všech věkových kategorií. Teď jsou z nás stovky nadšenců, kteří se spojili, aby mohli rozdávat radost a energii 

Naše dobrodružství začalo na dětském táboře, kde jsme se poprvé setkali a společně objevili svou největší vášeň – vytvářet programy, které rozjasní oči dětí i dospělých. Od té doby jsme se rozhodli sdílet naši nekonečnou energii, kreativitu a nadšení s celým světem.

V agentuře 4event se zaměřujeme na širokou škálu událostí, od lyžařských kurzů, škol v přírodě až po elegantní svatební obřady. Každá událost je pro nás výzvou, abychom vytvořili jedinečný a originální program, který vás i vaše hosty okouzlí.

Věříme, že život je plný vzrušujících okamžiků, které si zaslouží být oslaveny s radostí a nadšením. Jsme tady proto, abychom vám pomohli tyto okamžiky prožít naplno a bezstarostně.

Připojte se k nám na naší cestě plné dobrodružství, smíchu a nezapomenutelných vzpomínek.

Jsme 4event a jsme tady pro vás!

 

PRO ŠKOLY          -          SVATBY          -          PRO FIRMY          -          EVENTOVÉ AKCE

Agentura 4event s.r.o.

Žerůvky 29, 779 00 Bystročice

info@4event.cz

607 537 113, 736 260 063